سامانه های معاملاتی

پلتفرم های معاملاتی 

 

کارگزاری توسعه سرمایه دنیا با بهره گیری از پلتفرم های معاملاتی متفاوت قابلیت معامله در انواع رایانه های شخصی و گوشی های هوشمند را به راحتی برای سرمایه گذاران فراهم می کند .

 

 

سامانه آنلاین پلاس


سامانه آنلاین پلاس با بهره گیری از انواع امکانات نیازهای معامله گران حرفه ای و مبتدی بازار را از هر سامانه معاملاتی دیگر برطرف مینماید . از مهمترین و برجسته ترین امکانات این سامانه معاملاتی اختصاصی سازی بر مبنای سلیقه شخصی معامله گر میباشد . امکان ارسال و مدیریت همزمان سفارشات با حجم های بالا ، دسترسی به سابقه نمودار تکنیکال نماد و انواع ابزارهای تکنیکال ، امکان استفاده از معاملات شرطی ، نمایش نمای کلی بازار و اطلاعات سهم های مختلف ، پنل ارسال سفارش از روی نمودار تکنیکال و نقشه بازار از دیگر امکانات سامانه معاملاتی آنلاین پلاس میباشد.

 

همراه تریدر 


با استفاده از همراه تریدر همواره و در هر وضعیتی امکان رصد وضعیت بازار و سرمایه گذاری های خود را بر روی گوشی موبایل و یا تبلت خود دارید . همراه تریدر با پشتیبانی از انواع سیستم عامل های IOS و Android دسترسی شما را در خانه محل کار ، خیابان و هر کجا که به کامپیوتر شخصی تان دسترسی ندارید تسهیل میکند .

 

 

سامانه آنلاین

 

تجربه محیط کاربری آسان و به دور از پیچیدگی های زیاد برای انجام معاملات در کنار پیچیدگی های سرمایه گذاری در بازار همواره میتواند مورد پسند سلایق ساده اندیش باشد . آنچه در سامانه آنلاین در اختیار شما قرار میدهیم تجربه دسترسی های ساده به خرید و فروش و پرتفوی سرمایه گذاری شماست . تفاوت سامانه آنلاین و سامانه آنلاین پلاس تنها در خدمات جانبی است که در سامانه آنلاین پلاس برای معامله گران حرفه ای در نظر گرفته شده است . 

 

سامانه سفارشات اینترنتی 

آن دسته از مشتریان که به دلایلی نظیر مشغله های کاری ، عدم دسترسی به اینترنت و ... از امکان معاملات آنلاین با سامانه های آنلاین و آنلاین پلاس را ندارند . در هر زمان از شبانه روز میتوانند به سادگی سفارشات خود را در سامانه معاملات اینترنتی ثبت نمایند و معاملات را به معامله گران حرفه ای ما بسپارند .  

 

سامانه آنلاین آتی 

 

سامانه آنلاین آتی به منظور انجام معاملات آتی در اختیار سرمایه گذاران و معامله گران بازار آتی قرار میگیرد تا به طور برخط به سرمایه گذاری در این بازار اقدام نمایند . 

گرچه به دنیای سرمایه تعلق داریم، ولی پیش از آن به مردم می‌اندیشیم...

Although we belong to the world of capital, we think of people before ...

Nonegar
Error
Whoops, looks like something went wrong.