سامانه های معاملاتی

پلتفرم های معاملاتی 

 

کارگزاری توسعه سرمایه دنیا با بهره گیری از پلتفرم های معاملاتی متفاوت قابلیت معامله در انواع رایانه های شخصی و گوشی های هوشمند را به راحتی برای سرمایه گذاران فراهم می کند .

 

 

سامانه آنلاین پلاس


سامانه آنلاین پلاس با بهره گیری از انواع امکانات نیازهای معامله گران حرفه ای و مبتدی بازار را از هر سامانه معاملاتی دیگر برطرف مینماید . از مهمترین و برجسته ترین امکانات این سامانه معاملاتی اختصاصی سازی بر مبنای سلیقه شخصی معامله گر میباشد . امکان ارسال و مدیریت همزمان سفارشات با حجم های بالا ، دسترسی به سابقه نمودار تکنیکال نماد و انواع ابزارهای تکنیکال ، امکان استفاده از معاملات شرطی ، نمایش نمای کلی بازار و اطلاعات سهم های مختلف ، پنل ارسال سفارش از روی نمودار تکنیکال و نقشه بازار از دیگر امکانات سامانه معاملاتی آنلاین پلاس میباشد.

 

همراه تریدر 


با استفاده از همراه تریدر همواره و در هر وضعیتی امکان رصد وضعیت بازار و سرمایه گذاری های خود را بر روی گوشی موبایل و یا تبلت خود دارید . همراه تریدر با پشتیبانی از انواع سیستم عامل های IOS و Android دسترسی شما را در خانه محل کار ، خیابان و هر کجا که به کامپیوتر شخصی تان دسترسی ندارید تسهیل میکند .

 

 

سامانه آنلاین

 

تجربه محیط کاربری آسان و به دور از پیچیدگی های زیاد برای انجام معاملات در کنار پیچیدگی های سرمایه گذاری در بازار همواره میتواند مورد پسند سلایق ساده اندیش باشد . آنچه در سامانه آنلاین در اختیار شما قرار میدهیم تجربه دسترسی های ساده به خرید و فروش و پرتفوی سرمایه گذاری شماست . تفاوت سامانه آنلاین و سامانه آنلاین پلاس تنها در خدمات جانبی است که در سامانه آنلاین پلاس برای معامله گران حرفه ای در نظر گرفته شده است . 

 

سامانه سفارشات اینترنتی 

آن دسته از مشتریان که به دلایلی نظیر مشغله های کاری ، عدم دسترسی به اینترنت و ... از امکان معاملات آنلاین با سامانه های آنلاین و آنلاین پلاس را ندارند . در هر زمان از شبانه روز میتوانند به سادگی سفارشات خود را در سامانه معاملات اینترنتی ثبت نمایند و معاملات را به معامله گران حرفه ای ما بسپارند .  

 

سامانه آنلاین آتی 

 

سامانه آنلاین آتی به منظور انجام معاملات آتی در اختیار سرمایه گذاران و معامله گران بازار آتی قرار میگیرد تا به طور برخط به سرمایه گذاری در این بازار اقدام نمایند . 

گرچه به دنیای سرمایه تعلق داریم، ولی پیش از آن به مردم می‌اندیشیم...

Although we belong to the world of capital, we think of people before ...

Nonegar